02.12.2021 o godzinie 18:00, Hola Lola - Rzeszów

meetCommerce

Spotkania dedykowane praktykom biznesu i pasjonatom e-handlu

Komu dedykowane jest spotkanie?

meetCommerce to wydarzenie powstałe z myślą o właścicielach sklepów internetowych oraz wszystkich osobach pasjonujących się branżą e-commerce lub planujących rozpoczęcie sprzedaży w Internecie.

Days
Hours
Minutes
Secounds

Agenda

Rola klienta w e-commerce

18:00

18:15

Genre

Rozpoczęcie wydarzenia, przywitanie uczestników i wprowadzenie w ogólna tematykę spotkania

18:15

18:45

Marek Przystaś

Dyrektor Operacyjny w Olini.pl

Genre

Przestań robić e-commerce i znajdź przyjaciół

18:45

19:00

Genre

Przerwa, czas na dyskusje i pytania

19:00

19:30

Paweł Horodecki

Client Services Director w Brand Active

Genre

TELEPORTACJA: Poznaj wyzwania właścicieli e-commerce

19:30

Genre

Dyskusja i networking

Prelegenci poprzednich edycji

meetCommerce to spotkanie, podczas którego pasjonaci branży e-commerce dzielą się wiedzą i doświadczeniem z innymi pasjonatami e-handlu. Poznaj Prelegentów poprzednich edycji wydarzenia.

Piotr Pakosik

Piotr Pakosik

właściciel i zarządzający jednym z większych sklepów na Allegro z bateriami, akumulatorami i akcesoriami - Powerplanet. Posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży na Allegro oraz eBay

Grzegorz Sękowski

Grzegorz Sękowski

W Brand Active na stanowisku E-Commerce Manager. Odpowiedzialny za cyfryzację e-commerce klientów. Prywatnie właściciel marki pościelowej Napnell.

Grzegorz Cetnarski

Grzegorz Cetnarski

project manager z blisko dziesięcioletnim stażem, który swoje doświadczenie wykorzystuje podczas pracy nad działem e-Commerce w firmie Max Elektro

Max Elektro

Piotr Znamirowski

Piotr Znamirowski

e-commerce manager z wieloletnim doświadczeniem w zakresie konsultacji i nadzoru nad wdrożeniami oraz integracjami w obszarze e-commerce, zawsze poszukujący sposobu optymalizacji i automatyzacji procesów IT

Brand Active

Łukasz Walaszek

Łukasz Walaszek

znany szerszemu gronu jako Yoczook. Youtuber współpracujący z internetowymi twórcami.

Anna i Przemysław Rzeszutek

Anna i Przemysław Rzeszutek

właściciele pracowni kreatywnej TADAM specjalizującej się w personalizowanych artykułach i dodatkach ślubnych oraz weselnych, rocznicowych, okolicznościowych i dziecięcych.

Damian Walaszek

Damian Walaszek

właściciel firmy Yo4u oraz sklepów internetowych dla Youtuberów. Prowadzi sklepy m.in. dla Kruszwila, Kickstera, LuureTV, certyfikowanej sieci partnerskiej Video Brothers. Wszystko na 8 osobnych domenach połączonych w jeden Multistore.

Paweł Styperek

Paweł Styperek

twórca i pomysłodawca aplikacji Refericon, który ma wieloletnie doświadczenie w doradzaniu e-commercom B2B i B2C z branży odzieżowej, FMCG, a także szkoleniowej.

Patronat i Partnerzy

Blog

Sprawdź, jak wyglądały poprzednie edycje meetCommerce, podczas których praktycy i pasjonaci branży e-commerce wymieniali się doświadczeniami, pogłębiając wiedzę z zakresu e-handlu.